Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Naujienos

2020-10-07

Dėl klientų priėmimo nuo š.m. spalio 8 d.

Informuojame, kad nuo š. m. spalio 8 d. bendrovė klientus aptarnauja nuotoliniu būdu.
Jei tai neįmanoma, lankytojai bus aptarnaujami pagal išankstinę registraciją, apribojant vienu metu aptarnaujamų lankytojų skaičių iki 2 klientų, užtikrinant saugos priemones.

2020-10-06

Turiu permoką už suteiktas paslaugas, ką turėčiau daryti?

Jeigu mokėjimo pranešimo eilutėje „Mokėjimo suma, Eur“ įrašyta suma su minuso (-) ženklu, o eilutėje „Mokėti iš viso“ yra nulis (0), vadinasi yra permoka ir tą mėnesį mokėti nereikia. Tačiau reikia deklaruoti faktinius to mėnesio skaitiklio rodmenis. Tai galite padaryti:

2020-09-30

Plungės Senamiesčio mokyklos mokiniai lankėsi Plungės nuotekų valymo įrenginiuose

Rugsėjo 24 dieną 10 kl. biologijos ir fizikos modulių mokiniai ir mokytojos S. Kurlinkutė ir I. Šimkuvienė dalyvavo edukacinėje išvykoje į UAB „Plungės vandenys“, kur susipažino su Plungės nuotekų valymo įrenginiais.

2020-09-23

Dariaus ir Girėno g. Plungė ir Truikių, Babrungo k. Plungės r. gyventojų dėmesiui!

Informuojame, kad šią savaitę vykdomas profilaktinis gaisrinių hidrantų patikrinimas. Po gaisrinių hidrantų patikrinimo galimas laikinas geriamojo vandens kokybės pablogėjimas.

2020-09-07

UAB „Plungės vandenys“ klientų apklausa!

UAB „Plungės vandenys“ kiekvienais metais atlieka vartotojų ir abonentų apklausą apie mūsų teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybę. Kviečiame dalyvauti bendrovės parengtoje apklausoje.

2020-08-01

Dėl klientų priėmimo nuo rugpjūčio 1d.

Bendrovė riboja klientų aptarnavimą ir išlieka prioritetas bendrovės lankytojus aptarnauti nuotoliniu būdu.

2020-07-28

Dėl delspinigių skaičiavimo už vėluojančius atsiskaitymus

Vadovaujantis 2020-07-27 UAB „Plungės vandenys“ valdybos sprendimu, atšaukiamas 2020-03-20 valdybos sprendimas „Dėl delspinigių ne skaičiavimo už vėluojančius atsiskaitymus karantino laikotarpiu“. Už per liepos mėnesį suteiktų paslaugų vėluojančius atsiskaitymus bus skaičiuojami delspinigiai teisės aktų nustatyta tvarka.

2020-07-02

Kulių miestelio gyventojų dėmesiui!

UAB „Plungės informuoja, kad sutriko Kulių mstl., vandens gerinimo įrenginių darbas. Pastebėtas didelis skirtumas tarp išgaunamo (prieš vandens gerinimo įrenginius) ir gyventojams tiekiamo geriamojo vandens slėgių.

2020-04-21

Plungės vandenų tiekiamas vanduo yra saugus

Bendrovė „ Plungės vandenys“ informuoja vartotojus, kad bendrovės tiekiamas geriamasis vanduo yra saugus ir neviršija HN 24:2017 toksinių (cheminių) rodiklių ribinių verčių, tame tarpe arseno ir gyvsidabrio.

2020-04-20

Bendrovė neskaičiuos delspinigių karantino metu

Vadovaujantis 2020-03-20 UAB „Plungės vandenys“ valdybos sprendimu, kol LR, dėl koranoviruso (COVID-19) grėsmės paskelbtas karantinas, bendrovė neskaičiuos delspinigių už vėluojančius atsiskaitymus.

2020-04-06

Informacija klientams dėl apskaitos prietaisų išdavimo

Informuojame, kad kol LR paskelbtas karantinas ir bendrovei dirbant tik nuotoliniu būdu, apskaitos prietaisai išduodami tik iš anksto susiderinus atsiėmimo laiką:

2020-03-16

Dėl klientų aptarnavimo karantino metu

Informuojame, kad dėl paskelbto karantino Lietuvoje, bendrovė klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu: telefonu ar elektroniniu paštu.

Informuojame, kad karantino metu nebus keičiami šalto vandens skaitikliai, vandens apskaitos kontrolieriai nesilankys namuose.