Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Naujienos

2020-01-31

Dėl savavališkų prisijungimų prie vandens tiekimo ir nuotekų tinklų infrastruktūros

UAB „Plungės vandenys“ pradėjus ryžtingą kovą su skolininkais, nemalonumų sulauks ir tie, kas neteisėtai naudojasi teikiamomis paslaugomis.

Žadama taikyti visas teisės aktuose numatytas priemones tiems gyventojams, kurie yra savavališkai prisijungę prie geriamojo vandens tiekimo ir/ar nuotekų tvarkymo infrastruktūros bei nuvedę paviršines (lietaus, drenažo) nuotekas į buitinių nuotekų tvarkymo tinklus.

2020-01-29

UAB „Plungės vandenys“ skolininkams nutraukia vandens tiekimą

UAB „Plungės vandenys“, piktybiniams skolininkams, nevykdantiems atsiskaitymo už paslaugas, dėl ko įsiskolinimai bendrovei auga, griebiasi drastiškų priemonių – skolininkams nutraukia paslaugų tiekimą.

2020-01-06

Ieškome elektriko

UAB „Plungės vandenys“ ieško elektriko.

Darbo pobūdis: vandentvarkos technologinių įrenginių aptarnavimas. Darbų vykdymas pagal bendrovės patvirtintus pareiginius nuostatus (Elektriko aptarnaujančio elektros įrenginius iki 1000V).

2019-12-23

Skelbiama atranka UAB „Plungės vandenys“ direktoriaus pareigoms eiti

UAB „Plungės vandenys“ valdyba skelbia atranką uždarosios akcinės bendrovės „Plungės vandenys“ direktoriaus pareigoms eiti.

2019-12-02

Patvirtintos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos.

UAB „Plungės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas (be pridėtinės vertės mokesčio), kurias Plungės rajono savivaldybės taryba patvirtino 2019 m. lapkričio 28 d. sprendimu Nr. T1-277. Naujos kainos įsigalioja nuo 2020 m. sausio mėn. 1 d. ir taikomos vartotojams ir abonentams atsiskaitant už sausio mėn.

2019-11-26

Dėl vandentiekio tinklų ir apskaitos prietaisų priežiūros žiemos metu

Apsirūpinimas kokybišku geriamuoju vandeniu yra svarbus kiekvienam žmogui. Tvarkingai įrengtas vietinis ar centralizuotas vandentiekis iš esmės pagerina žmonių gyvenimo sąlygas, tačiau tinkamai ir laiku nesutvarkyti inžineriniai tinklai ir patalpos žiemos metu gali sukelti daugybę rūpesčių.

2019-11-25

Savavališkas pasijungimas

Asmenys, savavališkai prijungę nuosavybės teise ar kitaip valdomus ir (arba) naudojamus geriamojo vandens naudojimo įrenginius, geriamajam vandeniui tiekti reikalingas komunikacijas ir (arba) nuotekų šalinimo įrenginius prie geriamojo vandens tiekėjo ir nuotekų tvarkytojo nuosavybės teise ar kitaip valdomos ir (arba) naudojamos geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros, traukiami atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 999 straipsnį.

2019-11-12

Patvirtinta nauja bendrovės valdyba

2019 m. spalio 29d. Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. D-1008 patvirtinta naujai išrinkta bendrovės valdyba

2019-11-11

Įgyvendinti projektai

Baigti projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Plungės rajone“

2019-11-11

Lietuvos rytas rašo…

Specialistai palygino filtruotą ir nefiltruotą vandenį: išvados patiks ne visiems

2019-07-04

Baigti projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Plungės rajone“ darbai

Baigti Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų Prūsalių k. ir Kaušėnų k. Plungės r.sav., statybos darbų rangos sutarties darbai. Įrengta 4076 m naujų vandentiekio ir 5490 m naujų buitinių nuotekų tinklų. Sudarytos sąlygos Kaušėnų kaimo Kalnų gatvės ir Prūsalių kaimo Gėlių gatvės gyventojams prisijungti prie buitinių nuotekų tinklų, o Kaušėnų kaimo Liepų, Slyvų, Tvenkinio gatvių ir Prūsalių kaimo Draugystės, Jurginų, Mažosios, Pamiškės, Statybininkų, Tiesiosios gatvių gyventojams prie vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų.

2019-03-14

Atsiskaitymo ir rodmenų deklaravimo tvarka

Suvienodinome ir supaprastinome apmokėjimo ir deklaravimo tvarką – nuo šiol savo klientų prašome mokėti tik gautame mokėjimo pranešime nurodytą sumą už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas ir deklaruoti einamojo mėnesio geriamojo (šalto) vandens skaitiklių rodmenis.