Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Dėl delspinigių skaičiavimo už vėluojančius atsiskaitymus

Atgal į naujienų sąrašą

  Vadovaujantis 2020-07-27 UAB „Plungės vandenys“ valdybos sprendimu, atšaukiamas 2020-03-20 valdybos sprendimas „Dėl delspinigių ne skaičiavimo už vėluojančius atsiskaitymus karantino laikotarpiu“. Nuo liepos mėnesio už suteiktų paslaugų vėluojančius atsiskaitymus bus skaičiuojami delspinigiai teisės aktų nustatyta tvarka.

Taip pat raginame klientus, kurie sąskaitas už suteiktas paslaugas gauna paštu,  atsisakyti popierinių sąskaitų ir gauti jas elektroniniu paštu. Šiuo metu siekiame, kad būtų kuo mažesnis fizinis kontaktas, taip pat padėsite mums tausoti aplinką.

Norint gauti sąskaitas elektroniniu paštu prašome el. paštu  abonentinis@plungesvandenys.lt  pranešti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo Jūs greičiau ir patogiau nei paštu gausite mokėjimo pranešimus.

Jeigu mokėjimo pranešimo negavote, prašome  kreiptis tel. (8 448) 53613; 8 612 13041, arba el.p. abonentinis@plungesvandenys.lt