Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Žlibinų sen. Purvaičių k. gyventojų dėmesiui!

Atgal į naujienų sąrašą

 

   Informuojame, kad nuo š. m. lapkričio 1d. gyventojai už šaltą geriamąjį vandenį atsiskaito su UAB „Plungės vandenys“. Gyventojams pateikus telefonu arba elektroniniu paštu duomenis sudaryti sutartį (sutartys bus pasirašomos pasibaigus karantinui) už lapkričio mėnesį sąskaitos bus pateikiamos gruodžio mėnesį iki 10 dienos.

Už sunaudotą vandenį gyventojai atsiskaitys pagal šalto vandens apskaitos prietaiso parodymus, nesant apskaitos prietaiso, pagal UAB „Plungės vandenys“ patvirtintas geriamojo vandens suvartojimo normas.

 

KAINOS INDIVIDUALIŲ NAMŲ GYVENTOJAMS, perkantiems paslaugas individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose

Paslauga

EUR be PVM

EUR su PVM (21%)

Pardavimo kaina (abonentinis)                                                      

     – kai įrengtas atsiskaitomasis apskaitos prietaisas, apskaitos prietaisui per mėn.

0,92

1,11

     – kai dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti atsiskaitomojo apskaitos prietaiso, namui per mėn.

0,30

0,36

Geriamojo vandens tiekimas 1 m³ kaina

0,73

0,88

Sąskaitą už praėjusio mėnesio paslaugas apmokėti ne vėliau kaip iki kito mėnesio, einančio po ataskaitinio mėnesio, paskutinės kalendorinės dienos. Už nesumokėtus ar pavėluotai sumokėtus mokesčius skaičiuojami delspinigiai (0,02%).

UAB „Plungės vandenys“ sąskaitą galite apmokėti: AB Luminor Bank; SEB bankas, AB Swedbank bankas, AB Šiaulių bankas, Maximos prekybos centrų kasose; Lietuvos paštas AB; Perlas Finance paslaugomis; Perlas GO mobilioji programėlė; Lietuvos centrinė kredito unija; Portalas www.ignitis.lt/savitarna

Norint gyventojams apmokėti sąskaitą naudojantis internetine bankininkyste, reikia banko skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ susirasti UAB „Plungės vandenys“ ruošinį ( AB „Luminor Bank“ ir AB „Swedbank bankas“ – paieškai naudoti įmokos gavėjo kodą 103188)

Jei naudojatės elektroniniu paštu, prašome el. paštu abonentinis@plungesvandenys.lt pranešti savo elektroninio pašto adresą (laiške nurodant mokėtojo kodą ir gyvenamosios vietos adresą), kuriuo Jūs greičiau ir patogiau nei paštu gausite mokėjimo pranešimus. Tuo pačiu padėsite mums tausoti aplinką.

Gaunant sąskaitą paštu, kad būtų pristatyta ir nepasimestu prašome pasirūpinti pašto dėžute.

Daugiau informacijos rasite UAB „Plungės vandenys“ interneto svetainėje  http://plungesvandenys.lt/

Abonentinis skyrius Tel. 8 448 53613; 8 612 13041; el.p. abonentinis@plungesvandenys.lt