Įmonės rekvizitai:                                                                                       Skubi pagalba:
Uždaroji akcinė bendrovė „Plungės vandenys“                                               Įvykus vandentiekio avarijai: Tel. (8448) 52256                                            
Medelyno g. 41, Noriškių k.
LT-90103  Plungės r.                                                                                 Įvykus nuotekų tinklų avarijai: Tel. (8448) 44243
Duomenys kaupiami ir saugomi LR Juridinių asmenų registre                     
Kodas   169845485                                                                                   Avarinė tarnyba dirba : nuo 7:00 - 19:00 val.
PVM mokėtojo kodas LT 698454811
Tel.  (8448) 51641                                                                                    Skaitiklių rodmenų perdavimas ir abonentų konsultacija:
Faks. (8448) 51483
El.p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai                                                                    Tel. (8448) 53613,  (8 612) 13041

 
Pradžia Projektai Įgyvendinti pojektai Plungės rajone sparčiai tiesiami vandentiekio tinklai

PostHeaderIcon Plungės rajone sparčiai tiesiami vandentiekio tinklai

es sanglauda  plunges herbas

 
 

2012 m. spalio 9 d.

Praeitų metų rudenį Plungės rajone pradėto įgyvendinti projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Plungės rajone (Žemaičių Kalvarijoje, Plateliuose, Kuliuose)“ darbai sparčiai juda į priekį. Šiuo metu jau yra nutiesta daugiau nei 8,35 km vandentiekio iš planuojamų 9,19 km ir dagiau nei 17,05 km nuotekų tinklų, kurių iš viso bus paklota 18,93 km. Planuojama, kad pastačius naujus tinklus ir nuotekų siurblines, atnaujinus senus nuotekų valymo įrenginius, centralizuotomis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis galės naudotis atitinkamai 304 ir 739 Plungės rajono gyventojai.

“Plateliuose ir Kuliuose tinklų klojimo darbai beveik baigti. Kuliuose taip pat baigiami pastatyti valymo įrenginiai, planuojama dar šį mėnesį atlikti jų bandymus. Intensyviausiai šiuo metu dirbama Žemaičių Kalvarijoje: čia paklota apie 2,3 km vandentiekio ir apie 6,5 km nuotekų tinklų, be to, intensyviai vyksta valymo įrenginių rekonstrukcijos – statybos darbai. Taip pat reikia baigti siurblinių įrengimą – trijose gyvenvietėse iš viso jų bus 15“, – darbus vardino Sigitas Jonutis, UAB "Plungės vandenys" projektų vadovas.
Centralizuotai teikiamos vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo paslaugos gyventojams reikalingos – jau gaunami gyventojų prašymai prijungti prie paklotų tinklų. „Šiuo metu jau yra gauti Platelių miestelio gyventojų prašymai. Atkreipiame dėmesį, kad gyventojai galės jungtis prie tinklų tik po to, kai rangovas UAB „Plungės lagūna“ priduos visus toje gyvenvietėje vykdomus darbus, planuojama 2013 m. pavasarį“, – pridūrė S. Jonutis.
Projekto vykdytojas – UAB "Plungės vandenys", partnerė – Plungės rajono savivaldybė. Rangos darbus vykdo UAB „Plungės lagūna“.
Projektu „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Plungės rajone (Žemaičių Kalvarijoje, Plateliuose, Kuliuose)“ siekiama užtikrinti tinkamą nuotekų tvarkymą, išplėsti tinkamos kokybės geriamojo vandens ir tvarkomų nuotekų paslaugų teikimą Žemaičių Kalvarijos, Kulių ir Platelių gyvenvietėse. Projekto vertė – apie 14 mln. Lt. Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystymasis" VP3-3.1-AM-01-V priemonę „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, kita dalis – Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto bei Plungės rajono savivaldybės lėšos.

ES parama – investicija į jūsų ateitį!

UAB "Plungės vandenys" informacija