Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Baigiamas projektas Plungės miesto J. Pabrėžos g., Aronijų skg., Vyšnių skg., Serbentų skg., Rožių g., Bebrų kilpos g., Tulpių g.

Atgal į naujienų sąrašą

Žemiški gyventojų poreikiai – savivaldybės prioritetas

Plungės rajono savivaldybė yra įgyvendinusi ar šiuo metu vykdo milijoninės vertės projektus. Jų rezultatas džiugina rajono gyventojus ir svečius bei teikia pridėtinės vertės visam rajonui. Tačiau, kaip pabrėžia savivaldybės administracijai vadovaujantis Mindaugas Kaunas, kasdienių gyventojų poreikių tenkinimas yra svarbiausia ir pagrindinė savivaldybės užduotis.

Plungės mieste ir rajone, kaip ir kituose Lietuvos rajonuose, vis dar yra prie vandens ir nuotekų tiekimo tinklų neprijungtų vartotojų. Jiems kasdienės buities sąlygų pagerinimas dažnai yra svarbiau už sutvarkytas viešąsias erdves ar renovuojamus pastatus.

Šiuo metu įgyvendinamas projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų plėtra Plungės mieste“ neabejotinai pagerins kasdienę plungiškių buitį – prie nuotekų ir vandentiekio tinklų bus prijungta iki šimto vartotojų.

„Dauguma Plungės miesto J. Pabrėžos, Rožių, Tulpių, Bebrų Kilpos gatvių bei Aronijų, Vyšnių, Serbentų skersgatvių gyventojų neturi centralizuotų nuotekų tvarkymo ir vandens tiekimo, todėl yra priversti ieškoti įvairių alternatyvų. Siekdami bent kiek palengvinti plungiškių buitį ir finansinę naštą, įgyvendiname iš įvairių fondų finansuojamus projektus ir pamažu tikimės centralizuota sistema aprūpinti visus Plungės rajono gyventojus,“ – informuoja savivaldybės administracijos vadovas, kartu su UAB „Plungės vandenys“ direktoriumi Alvydu Jasevičiumi vykęs apžiūrėti ir patikrinti minėtose gatvėse rangovo atliekamų darbų.

Pernai pradėti fiziniai projekto darbai jau baigiami. Iki metų pabaigos planuojama pakviesti gyventojus teikti prašymus prisijungti prie centralizuotos sistemos.

Plungės rajono savivaldybės informacija

 Dėl prisijungimo sąlygų išdavimo prašome kreiptis:

 Direktoriaus pavaduotojas gamybai  A. Jurkaitis

Tel.8 448 51641, 8 610 65065; el. p. arvydas.jurkaitis@plungesvandenys.lt