Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Įgyvendinti projektai

Atgal į naujienų sąrašą

PROJEKTO NR. 05.3.2-APVA-R-014-81-0001

     2019-07-04 baigti Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų Prūsalių k. ir Kaušėnų k. Plungės r.sav., statybos darbų rangos sutarties darbai. Įrengta 4076 m naujų vandentiekio ir 5490 m naujų buitinių nuotekų tinklų. Sudarytos sąlygos Kaušėnų kaimo Kalnų gatvės ir Prūsalių kaimo Gėlių gatvės gyventojams prisijungti prie buitinių nuotekų tinklų, o Kaušėnų kaimo Liepų, Slyvų, Tvenkinio gatvių ir Prūsalių kaimo Draugystės, Jurginų, Mažosios, Pamiškės, Statybininkų, Tiesiosios gatvių gyventojams prie vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų.

   2019-09-12 baigti Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų Glaudžių k. ir Jovaišiškės k., Babrungo sen., Plungės r. sav. statybos darbų rangos sutarties darbai. Įrengta 3052 m naujų vandentiekio ir 7577 m naujų buitinių nuotekų tinklų. Vanduo nuo šiol minėtoms gyvenvietėms yra tiekiamas iš Plungės miesto vandenvietės, atitinkantis higienos normų reikalavimus. Sudarytos sąlygos 75 šių gyvenviečių būstams savo nuotekas nuvesti į centralizuotus tinklus.

   Tą pačią dieną baigti ir vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų Plungės mieste rekonstravimo darbų rangos sutarties darbai. Rekonstruota 1003 m vandentiekio ir 3974 m buitinių nuotekų tinklų.

   Darbai atlikti Europos Sąjungos sanglaudos fondo ir UAB „Plungės vandenys“ lėšomis. Finansavimas skirtas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ įgyvendinimo priemonę 05.3.2-APVA-R-014 „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“.

   RAGINAME MINĖTŲ VIETOVIŲ GYVENTOJUS JUNGTIS PRIE NAUJAI PAKLOTŲ VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ.

Informaciją teikia direktoriaus pavaduotojas gamybai A.Jurkaitis

Tel. Nr. 8 448 51641,el.p.arvydas.jurkaitis@plungesvandenys.lt 

   Primename gyventojams, kad norint prisijungti prie centralizuotų tinklų – būtina turėti suderintą su UAB „Plungės vandenys“ situacijos schemą, kurią gyventojo prašymu parengs UAB „Plungės vandenys“ specialistai.

   Darbus gali vykdyti tik kvalifikuoti specialistai, prieš tai suderinę kasimo darbus su visų praeinančių komunikacijų atstovais.

   Gyvenimo sąlygų pagerinimas labiau priklauso nuo mūsų pačių, parodykime pilietiškumą – neterškime aplinkos.