Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Vandens apskaitos priežiūra artėjant žiemos sezonui

Atgal į naujienų sąrašą
Artėjant žiemos sezonui UAB „Plungės vandenys“ primena daugiabučių namų administratoriams ir individualių namų  gyventojams užtikrinti geriamojo vandens naudojimo įrenginių bei apskaitos mazgų priežiūros reikalavimų vykdymą (vadovaujantis Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo 22 straipsnio 2 dalies 2 punktu).
 
Prašome patikrinti ir pasirūpinti tinkamu geriamojo vandens apskaitos mazgų apšiltinimu, sutvarkyti patalpų langus bei duris, kad esant neigiamai oro temperatūrai neužšaltų vandens įvadai ir geriamojo vandens apskaitos prietaisai. Vandens apskaitos mazgo patalpų temperatūra privalo būti ne žemesnė nei + 5 ºC.
 
Informuojame, kad užšalus geriamojo vandens apskaitos mazgams, UAB „Plungės vandenys“ neatsako už tinkamą geriamojo vandens tiekimą. Esant tokiam atvejui, vartotojai savo lėšomis turi pakeisti sugadintą vandens apskaitos prietaisą bei sutvarkyti vandentiekio įvadą.