Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Nuotekų išvalymo kokybė

Paskutinis atnaujinimas  2023-07-26

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023m. birželio mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023m. gegužės mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023m. balandžio mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir(ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. kovo mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir(ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. vasario mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir(ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. sausio mėn.

Ūkio subjektų aplinkos monitoringo ataskaita 2022 m.

Ūkio subjektų aplinkos monitoringo ataskaita 2022 m.

Ūkio subjektų aplinkos monitoringo ataskaita 2022 m.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys, 2022 m. gruodžio mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys, 2022 m. lapkričio mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys, 2022 m. spalio mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys rugsėjo mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys rugpjūčio mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys liepos mėn.

Ūkio subjektų technologinių orocesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys  birželio mėn.

Ūkio subjektų technologinių orocesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys gegužės mėn.

Ūkio subjektų technologinių orocesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys balandžio mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys kovo mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys vasario mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys sausio mėn.

Ūkio subjektų  aplinkos monitoringo ataskaita Plungės NVĮ  2021m.

Ūkio subjektų aplinkos monitoringo ataskaita Stonaičių NVĮ 2021m.

Ūkio subjektų technologiniųnprocesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys, 2021m. gruodžio mėn.

Ūkio subjektų technologiniųnprocesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys, 2021m. lapkričio mėn.

Ūkio subjektų technologiniųnprocesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys, 2021m.  spalio mėn.

 Taršos šaltinių išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys, 2021m. rugsėjo mėn.

 Taršos šaltinių išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys,2021m. rugpjūčio mėn.

 Taršos šaltinių išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys, 2021m. liepos mėn.

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys

Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimo duomenys

Taršos šaltinių išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys, 2021 m. balandžio mėn.

Taršos šaltinių išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys, 2021 m. gegužės mėn.

Taršos šaltinių išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys, 2021 m. birželio mėn.

Ūkio subjektų aplinkos monitoringo ataskaita

Ūkio subjektų aplinkos monitoringo ataskaita

Nuotekų išvalymo kokybė 2021 m.

Nuotekų išvalymo kokybė  2020 m.