Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Geriamojo vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo kainos

 

 

Paskutinis atnaujinimas 2022-12-28

UAB „Plungės vandenys“ informuoja, kad nuo 2023 m. vasario 1 d. keičiasi teikiamų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba 2022 m. gruodžio 19 d. nutarimu O3E-1709, nustatė naujas perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas dėl išaugusių elektros energijos kainų pokyčio.

Atkreipiame dėmesį, kad paviršinių nuotekų tvarkymo ir nuotekų valymo kainos abonentams už padidėjusią ir savitąją taršą bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros  ir vartotojų aptarnavimo (pardavimo kaina/ abonentinis) paslaugų kainos nesikeičia (taikomos Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos 2019 m. spalio 18 d. nutarimu Nr. O3E-586 „Dėl UAB „Plungės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo“ suderintos ir Plungės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 28 d. sprendimu Nr. T1-277 „Dėl UAB „Plungės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų patvirtinimo“ patvirtintos bazinės kainos).  Smulkesnė informacija žemiau esančioje nuorodoje:

Paslaugų kainos nuo 2023 m. vasario 1 d.

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainos nuo 2020-01-01

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų kainos iki 2020 m.

 

Centralizuotai tiekiamo geriamojo vandens 1 litro kaina