Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Savitarna

Paskutinis atnaujinimas 2024-03-26

 Savitarnoje atlikti mokėjimus ir deklaruoti geriamojo vandens apskaitos prietaisų parodymus galite tik nuo mėnesio 10 dienos. Kiekvieną mėnesį nuo 1 iki 10 d. sistemoje vykdomi mokesčių skaičiavimai. 

Prisijungimas prie savitarnos svetainės  

Registruoti vartotojai prisijungia prie savitarnos svetainės įvedę prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurie gaunami elektroniniu paštu, užpildžius paraišką (paraiška pateikta žemiau puslapyje) ir gavus pirminius prisijungimo duomenis.

Pirmą kartą prisijungus vartotojui privalu pasikeisti slaptažodį.  

Užpildytos paraiškos siunčiamos elektroniniu paštu: abonentinis@plungesvandenys.lt

Prisijungę prie savo paskyros galėsite deklaruoti skaitiklių rodmenis, rasite informaciją, susijusią su vandens suvartojimu bei apmokėjimu už suteiktas paslaugas taip pat  pateiktas sąskaitas.

Skaitiklių parodymai už praėjusį mėnesį deklaruojami iki einamojo  mėnesio paskutinės dienos. Sąskaita  pateikiama iki mėnesio 10 dienos  (už praeitą laikotarpį).

Informuojame, kad už UAB „Plungės vandenys“ teikiamas paslaugas galima apmokėti prisijungus prie savitarnos bendrovės puslapyje https://plungesvandenys.lt/savitarna/ pasirenkant paskirtį SĄSKAITOS. Apmokėjimas galimas:

AB Šiaulių bankas, Citadelė bankas, SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor Bank AS, UAB Medicinos bankas.

 

Iškilus klausimams dėl naudojimosi svetaine prašome kreiptis:

El. paštu: :abonentinis@plungesvandenys.lt   arba tel.  (0-448) 53 613;  +370 612 13 041

 

Paraiška prisijungimui prie  savitarnos sistemos :