Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Naujienos

2022-05-16

Dėl popierinės sąskaitos atsisakymo

Vykdant klientų apklausą pastebėta, kad daugelis vis dar nežino kaip atsisakyti gaunamos popierinės sąskaitos už suteiktas paslaugas.

2022-03-16

Dėl užsikimšimų vamzdynuose šalinimo paslaugų teikimo ir įkainio nustatymo

Informuojame, kad atsižvelgiant į Plungės rajono savivaldybės mero 2022 m. sausio 31 d. potvarkį Nr. PE-6 „Dėl Plungės rajono mero 1997 m. lapkričio 4 d. potvarkio Nr. 420 „Dėl gyvenamųjų namų vidaus inžinerinių komunikacijų eksploatavimo tvarkos“ pripažinimo netekusiu galios“ nuo 2022 m. balandžio 1d.

2022-03-16

Dėl laboratorinių nuotekų tyrimų paslaugų teikimo

Bendrovės laboratorijoje atliekami buitinių nuotekų ir paviršinio vandens ėminių tyrimai, pateikiant tiriamų rodiklių duomenis (tyrimo rezultatų protokolą).

2022-02-28

Dėl mokesčio už įmokas pasikeitimo

Informuojame, kad nuo 2022 m. kovo 1 d. keičiasi Maxima parduotuvėse klientams taikomas įmokų priėmimo mokesčio dydis paprastose (tiesiogiai kasos darbuotojo aptarnaujamose) kasose. Šiose kasose įmokų priėmimo mokesčio klientams dydis keičiasi į 0,38 EUR už vieną įmoką.

2022-01-26

Įsigalioja naujai apskaičiuotas ir patvirtintas vidutinis suvartojamojo vandens kiekis 2022 metams

Vadovaujantis LR Vyriausybės 2015m. rugsėjo 10d. nutarimo Nr. 989 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007m. sausio 31d. nutarimo Nr.127„Dėl atsiskaitymo už patiektą geriamąjį vandenį ir suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo 4p.

2022-01-24

Klientams galimybė už sąskaitas apmokėti svetainėje https://vienasaskaita.lt/

Nuo š. m. sausio 24d. klientai už suteiktas paslaugas gali apmokėti svetainėje  https://vienasaskaita.lt/

2021-12-09

Bendrovė nominuota -„Metų investicija“

Š. m. gruodžio 2 d. Plungės rajono pramonininkų sąjunga visus savo narius, svečius bei kolegas sukvietė į šventinį vakarą, kuris buvo skirtas paminėti artėjančias svarbiausias metų šventes bei kartu pabūti bendraminčių būryje. 

2021-11-26

Apie mus rašo LRytas.lt

UAB  ,,Plungės vandenys” kartu su Plungės rajono savivaldybės administracijos darbuotuojais  įgyvendino projektą, kurio rezultatas – vandentiekiu ir nuotekų tinklais Plungėje galės naudotis dar 130 sodininkų bendrijos gyventojų!

2021-11-24

Dėl savavališkų prisijungimų prie vandens tiekimo ir nuotekų tinklų infrastruktūros

UAB „Plungės vandenys“ pradėjus ryžtingą kovą su skolininkais, nemalonumų sulauks ir tie, kas neteisėtai naudojasi teikiamomis paslaugomis.

Žadama taikyti visas teisės aktuose numatytas priemones tiems gyventojams, kurie yra savavališkai prisijungę prie geriamojo vandens tiekimo ir/ar nuotekų tvarkymo infrastruktūros bei nuvedę paviršines (lietaus, drenažo) nuotekas į buitinių nuotekų tvarkymo tinklus.

2021-11-08

Tvarkantiems nuotekas – parama

Vykdant įvairius projektus didesnėse ir mažesnėse Plungės rajono gyvenvietėse klojami centralizuoti nuotekų surinkimo tinklai. Tiesa, gyventojai ne visur noriai jungiasi prie jų, bet būna ir taip, kad to padaryti tiesiog neįmanoma. Tokiu atveju žmonės priversti patys savo valdoje įsirengti nuotekų valymo įrenginį. Kai kam tai nemenka finansinė našta. Todėl praėjusią savaitę vykusiuose Savivaldybės tarybos Ūkio, ekologijos ir kaimo reikalų bei Ekonomikos, finansų ir biudžeto komitetų posėdžiuose pristatytas Individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo kompensavimo tvarkos aprašas.

2021-11-08

10 milijonų investicija guls į sąskaitas už vandenį

Augant miestui ir žmonėms norint gyventi gražiau, plečiantis verslui, matome, kad valymo įrenginiams, kurie buvo tvarkyti prieš beveik 14 metų, pradeda trūkti pajėgumų“, – apie uždarosios akcinės bendrovės „Plungės vandenys“ planuojamą dešimtmilijoninę investiciją pradėjo pasakoti Plungės rajono savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėjas Arvydas Liutika. Plungės miesto nuotekų valymo įrenginių išplėtimo įvertinimo galimybių studija buvo aptarta praėjusį trečiadienį vykusiame Savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų ir biudžeto komiteto posėdyje.

2021-11-08

Plungiškiai jau gali pasidalyti gerąja jungimosi prie centralizuotos nuotekų tvarkymo sistemos patirtimi

Pagrindinis geriamojo vandens šaltinis Lietuvoje yra požeminis vanduo. Mikrobiologinės šio vandens savybės paprastai yra geros, tačiau netinkamai tvarkomos nuotekos užteršia gruntą ir gruntinį vandenį. O tai neigiamai veikia aplinką ir net gali smarkiai pakenkti žmonių sveikatai.