Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Naujienos

2024-05-24

Dėmesio gaunamos sukčių sms žinutės!

Pastaruoju metu vis aktyviau veikia sukčiai, siunčiantys trumpąsias SMS žinutes ir raginantys susimokėti įsiskolinimą už tiekiamą vandenį. Tokio pobūdžio pranešimų  sulaukė ir „Plungės vandenys“ klientai.

2024-04-05

Gyventojų dėmesiui gaunančių sąskaitą el. paštu!

Informuojame, kad nuo balandžio mėn. el. paštu  gautą sąskaitą apmokėti ir deklaruoti einamus mėnesio rodmenis Jūs galėsite gavus sąskaitą.

2024-03-29

Nuo 2024 m. gegužės 1 d. keičiasi teikiamų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

UAB „Plungės vandenys“ informuoja, kad nuo 2024 m. gegužės 1 d. keičiasi teikiamų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba 2024 m. kovo 27 d. nutarimu O3E-418, nustatė naujas perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas dėl elektros energijos kainų pokyčio.

2024-03-20

Dėl mokesčio už įmokas pasikeitimo

Informuojame, kad nuo 2024 m. balandžio 1 d. Maxima kasose keisis įmokos priėmimo mokestis. Mokėtojui  už įmokos priėmimą bus taikomas 0,58 Eur komisinis atlyginimas.

2024-03-12

Respublikinis mokinių plakatų konkursas „Aš už švarų vandenį“ !

Lietuvos vandens tiekėjų asociacija bendradarbiaudama su Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra ir savivaldybių švietimo skyriais organizuoja Respublikinį mokinių plakatų konkursą „Aš už švarų vandenį“.

2024-03-12

UAB„Plungės vandenys“ perspėja vartotojus apie gaunamas apgaulingas sukčių siunčiamas SMS žinutes

Bendrovę pasiekė informacija, kad bendrovės vartotojai gauna SMS žinutes apie įsiskolinimus su prisegtomis neaiškiomis nuorodomis.

2024-02-26

Dėl neteisėto paviršinių nuotekų tinklų pajungimo į buitinių nuotekų tinklus

„Plungės vandenys“ primena, kad Administracinio nusižengimo kodekso 332 straipsnio 2 dalis nurodo, jog savavališkas prisijungimas prie vandens tiekimo ar nuotekų šalinimo tinklų ar prisijungimas prie šių tinklų pažeidžiant teisės aktuose nustatytus reikalavimus, nuotekų išleidimas pažeidžiant teisės aktuose nustatytus reikalavimus užtraukia įspėjimą arba baudą asmenims nuo 30 iki 60 eurų ir įmonėms ar jų vadovams nuo 70 iki 140 eurų.

2024-02-06

Dėl savavališkų prisijungimų prie vandens tiekimo ir nuotekų tinklų infrastruktūros

UAB „Plungės vandenys“ pradėjus ryžtingą kovą su skolininkais, nemalonumų sulauks ir tie, kas neteisėtai naudojasi teikiamomis paslaugomis.

Žadama taikyti visas teisės aktuose numatytas priemones tiems gyventojams, kurie yra savavališkai prisijungę prie geriamojo vandens tiekimo ir/ar nuotekų tvarkymo infrastruktūros bei nuvedę paviršines (lietaus, drenažo) nuotekas į buitinių nuotekų tvarkymo tinklus.

2024-02-06

Geriamojo vandens kietumas

Geriamasis vanduo – tai tiekiamas vamzdžiais, semiamas iš individualaus naudojimo šulinių ar fasuotas gėlas požeminis arba paviršinis vanduo, kuris gamtinės sudėties ar atitinkamai paruoštas yra vartojamas gerti, maistui ir maisto produktams gaminti bei higienos ir namų ūkio reikmėms.

2024-01-22

Įsigalioja naujai apskaičiuotas ir patvirtintas vidutinis suvartojamo vandens kiekis 2024 metams

Vadovaujantis LR Vyriausybės 2023 m. birželio 7 d. nutarimu Nr. 440 „Dėl Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo įgyvendinimo“  1.2 punktu patvirtinto „Geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo viešosios sutarties standartinių sąlygų aprašo“ 41- 43 punktais,  2024 metams nustatytas vidutinis UAB „Plungės vandenys“ veiklos teritorijoje suvartojamo geriamojo vandens kiekis – 1,87  m³ gyventojui per mėnesį.

2023-10-30

SKELBIMAS DĖL VALSTYBĖS TARNAUTOJO PARINKIMO Į UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „PLUNGĖS VANDENYS“ VALDYBOS NARIUS PROCEDŪROS

Uždaroji akcinė bendrovė „Plungės vandenys“ (toliau – Bendrovė), juridinio asmens kodas 169845485, adresas – Medelyno g. 41, Noriškių k. Plungės r. LT-90103.

Plungės rajono savivaldybės meras inicijuoja valstybės tarnautojo parinkimo procedūrą į Bendrovės valdybos narius.

2023-10-25

Vandens apskaitos priežiūra artėjant žiemos sezonui

Artėjant žiemos sezonui UAB „Plungės vandenys“ primena daugiabučių namų administratoriams ir individualių namų  gyventojams užtikrinti geriamojo vandens naudojimo įrenginių bei apskaitos mazgų priežiūros reikalavimų vykdymą (vadovaujantis Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo 22 straipsnio 2 dalies 2 punktu).